UKS 2006 - Gwarek Wieliczka 5:3

Skład: Kolber P. - Bochenek K., Król, Maj, Kostryra, Stępniowski, Musz oraz Solarz Mik., Solarz Mac., Miklas

Piątkowy mecz rozpoczął rozgrywki ligowe naszych drużyn w ten weekend. Orliki trenera Michała stoczyły momentami bardzo wyrównany pojedynek z rówieśnikami z drużyny Gwarka. Efektem końcowym jest wygrana dwoma bramkami i kolejne trzy punkty.

Wieliczanka Wieliczka - UKS 2007 1:3

Skład: Ząbkiewicz P. - Banyś, Fabicki, Marciszewski, Pauli M., Świeczka, Drożdż oraz Kapała, Manfredi, Jurek

Mimo braku dwóch kluczowych zawodników Orliki Młodsze bardzo dzielnie walczyły w starciu ligowym z mocną fizycznie drużyną Wieliczanki. Popłoch w szeregach defensywnych gospodarzy siał duet Świeczka-Drożdż, który świetnie współpracował tego dnia i dał drużynie bramki, które pozwoliły na kolejne zwycięstwo w lidze.

UKS 2008 - AP Wieliczka 4:7

Skład: Stępień - Szcześniak, Ligęza, Pieprzyca, Sekunda, Punzet, Kolber B. oraz Gruszka, Koza, D.Pauli, Prokop, Karbarz, Buszka.

Świetne widowisko stworzyły obie drużyny, mecz miał wiele zwrotów akcji a ekipy pokazały bardzo wysoki poziom. Na dwubramkowe prowadzenie wyszli szybko goście. Nasi Żacy Starsi po kwadransie gry doprowadzili do wyrównania. Przed przerwą prowadziliśmy 3:2 ale tuż przed przerwą wieliczanie wyrównali na 3:3. W drugiej połowie goście znowu po chwili prowadzili dwoma bramkami, po dwóch błędach przy wyprowadzaniu piłki popełnionych przez naszego bramkarza. Staraliśmy się poprawić wynik ale to goście zdobyli kolejną bramkę, złapaliśmy kontakt na 4:6, było kilka okazji do poprawienia wyniku ale ostatecznie to AP Wieliczka zdobyła jeszcze jedną bramkę i ustalili wynik spotkania.
Fotorelacja z meczu kadry rocznika 2006 na profilu Mateusza Króla:

Za zdjęcia z meczu kadry rocznika dziękujemy Państwu Lucynie i Mirosławowi Ząbkiewiczom :)