UKS 2009 (PP)
Skład: Mól - Gacek, Kokoszka, Krasnodębski, Krupa, Michoń, Opyd oraz Ścigalski, Ząbkiewicz M, Terczyński F, Kucharski, Mardosz-Lisak J, Frankiewicz M, Kucza


UKS 2009 (MS)
Skład: Żuchowski - Piotrowski, Szkółka, Ślazyk T, Ślazyk J, Juszczyk, Kania oraz Kozak, Kalisz, Krępa, Kopff, Rożkiewicz, Kościółek, Szewczyk.


Takiemu wydarzeniu należy się osobny news. Trzecie w historii naszej szkółki starcie ligowe pomiędzy naszymi drużynami, drugi raz to wydarzenie odbyło się na Stadionie Miejskim w Niepołomicach. Prawie 30 zawodników zagrało swoje pierwsze spotkanie takiej rangi w życiu. Dalsza statystyka to blisko 100 osób oglądających to spotkanie, co na meczu Żaków jest gigantyczną frekwencją!!


Od początku było widać, że chłopcom należy się taki mecz za zaangażowanie jakie prezentują na treningach. Pomimo przewagi drużyny trenera Mateusza, to podopieczni trenera Piotrka dzielnie stawiali czoła przez cały mecz. Już od przyjścia na zbiórkę widać było radość na ustach zawodników, nie zmienił tego też ostatni gwizdek sędziego. Atmosfera na trybunach była świetna a każde dobre zagranie zawodników było nagradzane gromkimi brawami.
Pogoda dopisała, mecz był dużym wydarzeniem dla naszych zawodników ale także całej szkółki. Dziękujemy Prezesowi MKS Puszcza Niepołomice Panu Jarosławowi Pieprzycy za możliwość skorzystania ze stadionu i boiska na potrzeby tego wydarzenia. Liczymy, że w przyszłości Ci zawodnicy będą właśnie na tym boisku rozgrywać regularne mecze.


Fotorelacja dzięki uprzejmości Państwa Lucyny i Mirosława Ząbkiewicz :) Serdecznie dziękujemy!!